Niszczenie dysków, taśm, nośników danych w HSM Powerline HDS 230

HSM Powerline HDS 230 – profesjonalne mechaniczne niszczenie dysków, taśm oraz innych nośników danych.

Niszczarki twardych dysków HSM Powderline HDS 230 niszczą cyfrowe i magnetyczne nośniki danych do postaci małych ścinek nawet do 11,5x26mm w taki sposób, że odzyskanie danych jest niemożliwe. Dzięki nim możemy zniszczyć dyski twarde, kasety magnetyczne (DAT, SDLT, VXA, 3592, LTO), optyczne media (CD/DVD, MO, Blu-ray). Możemy także mielić karty kredytowe i plastikowe, dyski USB, telefony, tablety i urządzenia PDA. Niszczarki dysków HSM dostępne są w dwu wersjach. Pierwsza wersja to urządzenie z z pojedynczym systemem tnących noży. Druga wersja to urządzenie z z podwójnym systemem tnących noży. Są to urządzenia wygodne w obsłudze oraz bardzo wydajne. Niszczenie dysków, taśm czy innych nośników przebiega szybko i sprawnie.

HDS 230 w wersji z pojedynczym systemem tnących noży niszczy w zależności od rodzaju niszczonego materiału w stopniach tajności wg. normy DIN 66399: O-1 / T-2 / E-2 / H-4*.
*Stopień bezpieczeństwa H-5 wymaga wielokrotnego pocięcia i zdeformowania a powierzchnia ścinka maks. 2000mm2.

HDS 230 w wersji z podwójnym systemem tnących noży niszczy w zależności od rodzaju niszczonego materiału w stopniach tajności wg. normy DIN 66399: O-2 / T-3 / E-2 / H-5*.
*Stopień bezpieczeństwa H-5 wymaga wielokrotnego pocięcia i zdeformowania a powierzchnia ścinka maks. 320mm2.